Folie (OWV, monomer, mrożone…)

Udostępnij na:

Folia monomerowa (monomer)

Jest najpopularniejszym materiałem używanym do produkcji etykiet i naklejek, zarówno do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Często okleja się nią witryny sklepowe, zakłady fryzjerskie – ogólnie okna gdzie można sobie pozwolić na całkowite ich zaklejenie. Dodatkowo folię można zabezpieczyć laminatem co zdecydowanie zwiększa jej trwałość. Folia monomerowa często naklejana jest na podłoża, np. płyty, podkłady magnetyczne. Powstają wtedy tablice reklamowe lub magnesy wykorzystywane m.in. na samochodach.

Folia odblaskowa

Ze względu na swoją budowę odbija światło w kierunku jego źródła.  Folia ta występuje w dwóch typach; typ 1 ma w swojej strukturze szklane, mikroskopijne kulki, typ 2 ma mikropryzmaty.

Folia One Way Vision – OWV

Jest to siateczkowa folia stosowana do wyklejania okien – jednostronnie prześwitująca. Dzięki takiej budowie od strony lokalu ten rodzaj folii przyciemnia nieznacznie szybę zapewniając jednocześnie pełną jej przejrzystość. Zaś od strony zewnętrznej widać zadrukowaną powierzchnię folii z zaprojektowaną grafiką. Folię OWV można wyciąć w dowolny kształt.

Folia mrożona/szroniona/mleczna

Folia mrożona imituje efekt piaskowania szkła. Ze względu na efekt i estetykę powszechnie jest stosowana w gabinetach lekarskich i salonach kosmetycznych do wyklejania okien, szyb w drzwiach. Można używać pełnych powierzchni, wycinać na ploterze lub zadrukowywać.

Zaprojektujemy, wytniemy, wydrukujemy

Skontaktuj się z nami ulotki druk Lublin, druk recept lublinlub przez Ulotki Lublin druk wizytówki

folia monomer Lublin folia monomer Lublinnaklejki lublin druknaklejki lublin druk