Banery

Udostępnij na:

banery LublinPomyslałeś już o ulotkach, plakatach i folderach, teraz na pewno chcesz aby Twoja reklama była widoczna z daleka, atrakcyjna i skuteczna…. nie zapomnij więc o banerach. Banery to bardzo  wygodna i efektywna reklama. W zależności od sposobu montażu, oferujemy odpowiednie wykończenia: zgrzewanie boków, wykonanie oczek oraz tuneli. Jeśli masz kłopoty z wybraniem odpowiedniego materiału na baner, zapoznaj się z opisaniem niektórych z nich, i oczywiście napisz do nas albo zadzwoń, my Ci doradzimy

Banery

banery Lublin druk

Zdjęcie 2 z 3

banery Lublin druk

Banery drukowane są na powlekanej tkaninie PVC (o konstrukcji plandeki – 510g), która ma  bardzo wysoką odporności na warunki zewnętrzne (wilgoć, promieniowanie UV, niską i wysoką temperaturę) oraz uszkodzenia mechaniczne.

– na papierze blueback – Papier tego typu (z niebieską tylną warstwą, blokującą prześwitywanie grafiki od spodu, dlatego billboardy nakleja się jeden na drugim) przeznaczony do wydruków na billboardy, tablice informacyjne i ogłoszeniowe. Materiał odporny jest na działanie czynników atmosferycznych.

– backlit – Materiał na te banery ma właściwości umożliwiające podświetlenie wydruku, przeznaczony jest do druku jednostronnego, na ekspozycje długookresowe.

– blockout – Jest to rodzaj banera powlekanego. Materiał charakteryzuje się czarną przekładką uniemożliwiającą przenikanie promieni słonecznych przez materiał – przy niepożądanym tylnym źródle światła, nie podświetla się. Stosowany do druku jedno- i dwustronnego. Może być także stosowany w systemach wystawienniczych typu roll-up.

– Canvas – Jest to tkanina zbliżona strukturą oraz wyglądem do płótna malarskiego – ciekawa faktura i szlachetny wygląd. doskonale sprawdza się przy drukowaniu fotografii o jak i obrazów (symuluje ręcznie malowane obrazy). Idealna do aranżacji wnętrz a także jako materiał reklamowy.

– odblaskowe – Tego typu banery są tworzone ze specjalnym materiale, który odbija światło dając efekt świecenia – podobnie jak znaki drogowe. Dzięki temu są widoczne zarówno w dzień, jaki i w nocy przy minimalnym świetle, a to sprawi, że nie będzie nikogo, kto nie zauważy twojej reklamy!!! Baner taki można montować w różnych miejscach.

Siatka MESH

Jest lekkim materiałem z PCV o konstrukcji siatki. Banery te umożliwiają swobodny przepływ powietrza (trudny do rozdarcia), dźwięku i światła (przydatny zwłaszcza tam, gdzie zawieszony baner nie może całkowicie odcinać dostępu światła ) dzięki temu stosowana jest przy największych realizacjach reklamowych, rusztowaniach, elewacjach biurowców, itp. ; produkt bardzo atrakcyjny wizualnie, niezwykle trwały, odporny na działanie promieni słonecznych oraz zmiany temperatur.

Banery (siatkę) można wykończyćna różne sposoby-  zgrzewanie i oczka (standartowo co 50 cm) lub tunele