Notesy, Bloczki

Udostępnij na:

notesy LublinNotesy proste mają atrakcyjną cenę i estetyczny wygląd. Nadruk firmowy na notesach zwiększa jego estetykę i sprawia, że jest on znakomitym narzędziem reklamującym firmę lub markę. Każda kartka z notesu wraz z informacją dotyczącą firmy, najczęściej trafia do potencjalnego klienta.

Notesy z okładką to podstawowy element wyposażenia każdego biurka. Bardzo praktyczny do notowania krótkich informacji.

Większe notesy często stosowane są jako bloki konferencyjne do notowania większych ilości informacji – używane na szkoleniach, konferencjach itp. Okładka wykonywana jest z kartonu 1-str. kredowanego 200-250 g/m2. Uszlachetnianie zewnętrznej strony okładki nadaje notesowi lepszy efekt wizualny i estetyczny.

Oprócz zastosowań na szkoleniach i konferencjach, notesy reklamowe z okładką najczęściej zamawiane są przez firmy na użytek własny – dla pracowników oraz dla kontrahentów. Osoby pracujące w terenie posługujące się firmowym notatnikiem – z wyraźnym logo na okładce – reklamują i podnoszą przy okazji prestiż firmy.

Notesy spiralowane – druk wg indywidualnego projektu wykonywanego na zamówienie lub wg gotowego projektu przesłanego do drukarni w postaci cyfrowej.
 
Notesy spiralowane spięte są drutem w kształcie spirali. Spirala może być wkręcana (pojedyncza, ring-wire) lub zagniatana (podwójna, bindowana). W naszej ofercie proponujemy notesy spiralowane łączone spiralną podwójną.
 
Notesy spiralowane są produktem, który jest niezwykle odporny na wertowanie notatek. Jednocześnie umożliwiają wyrywanie dowolnej kartki nie powodując deformacji całego notesu.
 
Ten produkt jest doskonałym rozwiązaniem na szkolenia i konferencje.

Notesy Lublin – Polecamy 🙂

Kostki z Twoim nadrukiem firmowym – nadruk na powierzchni bocznej
Notes w formie kostki pozwala na umieszczenie na powierzchni każdej z czterech ścian nadruku firmowego, dzięki czemu reklama tam umieszczona jest dobrze widoczna. Ten rodzaj notesu reklamowego nie zawiera nadruku na każdej kartce. Wszystkie kartki składające się na kostkę są klejone wzdłuż jednego boku.

 

notesy Lublin Minipaletki kwadratowe z nadrukiem na karteczkach – kostki reklamowe na kwadratowych, drewnianych paletkach. Notes reklamowy na drewnianej paletce imitującej typową drewnianą paletę transportową. Ten produkt w odróżnieniu od innych naszych modeli nie posiada nadruku na powierzchni bocznej. Nadruk firmowy (wykonywany wg indywidualnego projektu zamawiającego) występuje wyłącznie na karteczkach (każda karteczka posiada identyczny wzór).

Skontaktuj się z nami ulotki druk Lublin, druk recept lublinlub przez Ulotki Lublin druk wizytówki