Oferujemy Państwu zarówno przygotowanie projektów graficznych jak i druk (cyfrowy druk Lublin) różnorodnych materiałów, które wiążą się z szeroko rozumianą reklamą, a więc:

Oferujemy zarówno druk cyfrowy  wysokiej jakości jak i offsetowy. Typ druku uzależniony jest od nakładów i terminu w jakim zlecenie ma być zrealizowane.

Przygotowujemy także projekty graficzne do wszelkich materiałów – wizytówki, plakaty, teczki reklamowe, banery, foldery… tablice reklamowe….itp., itd.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani produktem który nie jest u nas wymieniony zapraszamy do kontaktu – dołożymy wszelkich starań abyśmy mogli zrealizować Państwa zlecenie.

druk Lublin rollup

Zdjęcie 5 z 6

druk Lublin rollup

Przesyłanie gotowych projektów, materiałów do druku – Materiały do druku można do nas przysłać korzystając z email, FTP (dane do ftp podajemy na prośbę Klientów)  lub innych programów pozwalających na przesyłanie plików online (np. Dropbox, WeTransfer). Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na prawidłowe przygotowanie projektów, głownie zachowanie spadów, marginesów wewnętrznych i użycie palety CMYK.

Druk Lublin – polecamy 🙂

Skontaktuj się z nami ulotki druk Lublin, druk recept lublinlub przez Ulotki Lublin druk wizytówki